KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493043
nr 1749 3043
Anita Eklund. Signerad, paraply i åker. Olja på duk, oramad, 69x65 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:40:39
8/12 19:27:02
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer